Kim Kardashian mahnitëse, ekspozon asetet e saj joshëse në plazh

08:32 | 26 Janar 2022

Ylli televiziv, Kim Kardashian mori gjithë vëmendjen, teksa xhiroi reklamën e re për linjën e saj të rrobave të banjës, “Skims”.

Kim dukej seksi, duke treguar para kamerave trupin e saj për zili, gjatë xhirimeve të saj në plazh javën e kaluar, shkruan DailyMail transmeton arbresh.info

41-vjeçarja, tërhoqi vëmendjen teksa merrte një sërë pozash seksi në rërë.

Kim-it iu bashkuan shoqet e saj Natalie Halcro dhe Olivia Pierson, por vëmendja ishte ende tek ajo, e cila vinte në pah linjat e theksurara të trupit me bikinit e saj ngjyrë argjendi.

Pavarësisht nëse ajo ishte me bikini tradicionale me fije apo rroba banje më të frymëzuara, Kim dukej fenomenale.

Bukuroshja dukej në fotografi perfekte me një palë nuanca reflektuese të mbështetura mbi sytë e saj dhe flokët e saj të gjatë e të zinj që i binin deri në bel.

Ylli dukej se po shërbente edhe si modele edhe si fotografe teksa shkrepte fotografi me miqtë e saj, me veshjet e tyre zbuluese.

Ajo gjithashtu realizoi një sërë pozash me miqtë e saj pranë një palme.

Kur Kim themeloi markën e saj tregtare “Skims” në vitin 2019, aplikimi i saj përfshinte rroba banje, mbulesa plazhi dhe kapele noti, thuhet sipas tabloidit Page Six.

Kujtojmë se, Kim ka nisur një lidhje me komedianin Pete Davidson që nga fundi i vitit të kaluar, madje e kanë çuar romancën e tyre në Bahamas së fundmi, ku kanë kaluar pushimet së bashku. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara