Java e Modës në Milano, Marina dhe Geti po shkëlqejnë

09:04 | 26 Shtator 2022

Çifti i njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë shkëlqyer në Javën e Modës në Milano.

Dyshja kanë pozuar në ‘Elisabetta Franchi Spring Summer 2023 Fashion Show’, ku janë shfaqur me shumë stil, shkruan arbresh.info


Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit, shumica prej të cilëve i kanë komplimentuar dyshen për stilin e tyre unik.

Kujtojmë se, çifti të cilët u martuan më 10 shtator të vitit 2017, gëzojnë një jetë të lumtur së bashku dhe nga kjo martesë kanë bashkë një vajzë të quajtur, Marget. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale