Georgina Rodriguez shfaqet provokuese në bikini

19:11 | 19 Qershor 2021

Georgina Rodriguez ka vendosur që të mahnit të gjithë ndjekësit e saj.

E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo u shfaq e mrekullueshme, teksa pozoi në bikini, shkruan portali arbresh.info

Georgina si gjithmonë mahnit me linjat e saj trupore superseksi.

Që nga lidhja me futbollistin, çdo postim i saj merr vëmendje të fansave, sikurse edhe këto të fundit.

Çifti ndajnë vajzën tre vjeçare Alana Martina ndërsa Ronaldo është gjithashtu baba i Cristiano Jr dhe binjakëve Eva dhe Mateo. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara