Era Istrefi shfaqet provokuese me veshje nga koncerti i saj i fundit

20:28 | 3 Dhjetor 2022

Një vit mjaftë të suksesshëm ka gëzuar këngëtarja kosovare, Era Istrefi.

Era është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku nuk heziton të ndaj fotografi e video me ndjekësit nga jeta dhe përditshmëria e saj.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Babe” publikoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa fotografi, nga paraqitja në koncertin e saj të fundit.

Ajo është dukur mjaft tërheqëse dhe provokuese e veshur me një kostum transparent me viza të zeza, i cili theksonte siluetën e saj të trupit.

“Anija kozmike pikon”, ka shkruar këngëtarja shqiptare në mbishkrimin e fotografive.

Era përndryshe ka shënuar një rikthim në skenën vendore të muzikës sivjet, me publikimin e disa projekteve muzikore, të cilat janë pritur mirë nga fansat. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale