Babai i Dua Lipes takohet me Albin Kurtin

14:41 | 20 Shtator 2021

Babai i Dua Lipes takohet me Albin Kurtin

Organizatori i festivalit të famshëm “Sunny Hill, Dukagjin Lipa sot ka takuar kryeministrin e  Republikës së Kosovës, Albin Kurtin.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë  Dukagjin me anë të një postimi në Instagram.

“Takimi nga i cili nuk doja të largohesha. Faleminderit Kryeministër Albin Kurti, për mbështetjen tuaj dhe pritjen e mrekullueshme”, ka shkruar Lipa në postim. /arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara