Ava Max publikon bashkëpunimin e ri, kolonë zanore e “Scooby Doo”

22:13 | 15 Maj 2020

Ndonëse po qëndron në vetë-izolim, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, nuk po rrin duarkryq.

Ajo ka lansuar këngën e saj të re, e cila do të jetë kolonë zanore për një film të animuar, mjaft të njohur, shkruan portali arbresh.info

Bëhet fjalë për filmin e ri “Scoob”, i cili vjen si një ripërpunim i veçantë i personazhit të famshëm “Scooby Doo”.

Për këtë projekt, kjo artiste ka bashkëpunuar me Thomas Rhet dhe Kane Brown, ndërsa titullohet “On Me”.

Kënga erdhi e vizualizuar edhe me videoklip, ndërsa është kolonë zanore e filmit të animuar “Scooby Doo”, që kësaj radhe vjen në një tjetër version nga ai i kaluari. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara