Xhensila Murtezaj ndan imazhe të reja, shfaqet e lumtur pran Besit dhe vajzës së tyre

20:44 | 23 Nëntor 2022

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj dhe aktori, Bes Kallaku krijuan një familje të shëndoshë.

Me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Ajka, çifti u plotësuan.

Dyshja gëzojnë suksese të njëpasnjëshme dhe në jetën profesionale ku krahë tyre është gjithnjë edhe e vogla e tyre.

Së fundmi, çifti janë shfaqur më se të lumtur duke festuar një vit nga hapja e estetikës për kujdesje të lëkurës.

Nga organizimi në krahë kishin Ajkën e cila duket me shpirt të qetë në krahët e prindërve.

 

Shpërndaje në rrjete sociale