Rita Ora shfaqet me plot stil, tregon format e përkryera të trupit me veshje të veçant

11:30 | 4 Tetor 2022

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka publikuar disa foto në Instagram duke shfaqur një stil të jashtëzakonshëm.

Krijuesja e shumë hiteve shfaqi figurën e mahnitshme me një kostum të ngjashëm ndërkohë që po shijonte një kafe në një pushim nga puna dhe angazhimet e mëdha.

Bukuroshja kosovare u shfaq me një triko me një stil të veçantë që ia tregonte njëherësh barkun e tonifikuar në mënyrë të përsosur.

Ajo e kompletoi pamjen me një palë xhinse të verdha që shfaqnin disa prerje në pjesën e kofshës.

Rita pozoi në një sërë pozicionesh të ndryshme, e cila shikonte në mënyrë joshëse në kamerë përpara se të kthehej për të ofruar një pamje të pjesës së poshtme.

Sa i përket grimit, autorja e “Anywhere” zgjodhi të bënte një grim po ashtu unik që të siguronte vëmendjen e plotë.

Rita mes tjerash në gusht u raportua se është martuar fshehurazi me partnerin e saj, Taika waititi, në një ceremoni private në Londër.

Çifti dolën publikisht me lidhjen e tyre vitin e kaluar, kurse për herë të parë së bashku ishin parë në prill të vitit 2021./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Shpërndaje në rrjete sociale