10 vajzat e famshme shqiptare dhe ngjashmëritë e tyre me princeshat e Disney

12:23 | 3 Mars 2018

E keni vënë re se disa njerëz kanë një ngjashmëri të frikshme me personazhe të ndryshme të animuar, kartona apo princesha të Disney?
Më poshtë do të keni mundësinë të gjeni 10 personazhe femra, të njohura shqiptare, të renditura nga Xing.al, si dhe ngjashmëritë e tyre me këto princesha.

Po ju cila prej tyre jeni?

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara