Vjosa Osmani përmes një video na e sjell bukurinë e vjeshtës në fshatin Bajgorë

19:59 | 31 Tetor 2020

Kryeparlametarja Vjosa Osmani këtë vikend i ka shijuar bukuritë e Bajgorës së Mitrovicës.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një video të postuar në “Facebook”, teksa ka paraqitur fshatin Bajgorë dhe bukuritë e vjeshtës, shkruan portali arbresh.info

Videon në fjalë ajo e ka titulluar “Vjeshtë e artë në Kosovë”.

https://www.facebook.com/VjosaOsmaniMP/videos/355476935682773/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara