Përurohet busti i veprimtarit Ukshin Hoti

08:05 | 25 Nëntor 2017

Sot në Shkollën e Mesme të Lart “Ukshin Hoti” në Krushë të Madhe, do të bëhet përurimi i bustit të veprimtarit të çështjes mbarëkombëtare Ukshin Hoti.

Po ashtu gjatë ditës, do të ketë dhe një program festiv për nderë të Ditë së Shkollës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara