Për shkak të festivalit Sunny Hill, zgjatet orari i linjës 4 të Trafikut Urban

18:06 | 5 Gusht 2022

Linja 4 e Trafikut Urban do të qarkullojë deri në orën 02:00 të natës.

Kështu ka bërë të ditur nënkryetari i komunës,  Alban Zogaj.

Sipas tij, ky orarë  i kësaj linje urbane do vazhdojë  sonte, nesër dhe pasnesër,shkruan arbresh.info.

Zogaj  përmes një njoftimi në Facebook, shkruan se të gjithë ata që kthehen nga Sunny Hill Festival do të kenë mundësi ta shfrytësojnë autobusin.

“Sonte, nesër dhe pasnesër, Linja 4 e Trafikut Urban do të qarkullojë deri në orën 02:00. Të gjithë që ktheheni nga Sunny Hill Festival do të keni mundësi ta shfrytëzoni autobusin”, shkruan ai. /arbresh.info/