Parashikimi i motit për ditët e ardhshme

23:54 | 12 Tetor 2021

Parashikimi i motit për ditën e nesërme pritet të jetë kryesisht me vransira, e ditën edhe me intervale të shkurta me diell, kohëpaskohe nuk përjashtohen mundësi edhe për riga lokale shiu

Njoftimi i plotë:

13.10 – Kryesisht me vransira, e ditën edhe me intervale të shkurta me diell. Kohëpaskohe nuk përjashtohen mundësi edhe për riga lokale shiu.

14.10 – Më ftohtë, e kryesisht vranët dhe me shi. Në vise malore borë.

15.10 – Kryesisht vranët e ftohtë, me mundësi për riga lokale shiu, e në vise malore edhe borë.Temperaturat pësojnë rënie në të dy vlerat ekstreme, minimalet nga 10C deri të premten në 3C e 4C, ndërsa maksimalet nga 12C deri në 5C e 6C./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale