Google ADS

Parashikimi i moti për javën e ardhshme

15:05 | 4 Qershor 2023

Kosova po përshkohet nga një mot me shi, diell e vranësira gjatë ditëve të fundit.

Prishtina Weather ka njoftuar për motin që do të mbajë në pesë ditët e ardhshme.

Të hënën pritet të ketë më shumë intervale me diell, ndërsa nga dita e martë dominojnë më shumë vransirat dhe periudha me shi, herë herë mjaft intenzive.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme