Pamje nga Spitali i Pejës ku u dërguan të plagosurit

21:10 | 26 Nëntor 2021

Një rast i rëndë ka ndodhur sot në Gllogjan të Deçanit, ku një autobus është sulmuar me armë zjarri, duke lënë të vdekur tre persona dhe të lënduar.

Arbresh.info ka siguruar foto nga Spitali i Pejës ku janë dërguar të plagosurit.

Aty shihen familjarët duke pritur për të afërmit e tyre./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara