Google ADS

Pacolli: Në një dokumentar të huaj, tregova për fëmijërinë time, jetën në Kosovë dhe punën që bëj

14:40 | 9 Korrik 2024
E.G

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli ka treguar për fëmijërinë, jetën dhe punën që bën në një dokumentar të huaj.

Kështu bëri të ditur Pacolli me anë të një postimi në Facebook, shkruan Arbresh.info.

Ai u shpreh se vendi që më sjell më shumë lumturi është vendi ku kam lindur, shkruan Arbresh.info.

“Po përpiqem t’ua shpjegojë këtë të rinjve! Të fala nga Mareci!”, ka shkruar ai./Arbresh.info/

Të ngjashme