Ndahet nga e dashura dhe e kërcënon me numra të ndryshëm

08:59 | 29 Janar 2022

Një femër është ankuar se pas ndarjes nga i dashuri e ka kërcënuar me telefona të ndryshëm për mes mesazheve, shkruan arbresh.info.

Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë.

“Prishtinë 27.01.2022 – 23:55. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se pas ndarjes nga e dyshuara me të cilën kanë bashkëjetuar, në vazhdimësi është duke pranuar mesazhe kërcënuese nga numra të ndryshëm të telefonave”, thuhet në raportin e PK-së./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara