Gjatë 24 orëve të fundit vetëm dy raste pozitive me COVID-19

13:38 | 25 Nëntor 2022

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve kanë rezoltuar pozitiv me Covid-19 dy persona, pas 44 testimeve të bëra.

Sipas tyre janë vaksinuar 10 persona, si dhe aktualisht janë nëntë raste aktive, thuhet në njoftimin e ministrisë së shëndetësisë./arbresh.info/

Ja dhe postimi i plotë:

 

Shpërndaje në rrjete sociale