Fillon takimi në mes të Osmanit dhe Lajçak

10:25 | 17 Shtator 2021

Në vizitën dy ditore të emisarit të BE-së, Miroslav Lajçak, pas takimeve të njëpasnjëshme që pati në dy ditë të vizitës së tij, sot u takua edhe me Presidenten Vjosa Osmani, shkruan arbresh.info.

Tash e dy ditë Osmani ka qenë jashtë vendit në një vizitë në Gjermani.

Ndërkohë që Lajçak takime zhvilloi me Kryeministrin Kuri, Krye parlamentarin Konjufca, si dhe me krerë të partive politike në Kosovë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara