Çikat e Kosovës pushtojnë Brit Awards, Rita Ora performon me Liam Payne

01:05 | 22 Shkurt 2018

Duket se vajzat shqiptare kanë pushtuar Brit Awards.

Derisa Dua Lipa mori dy çmime, “artistja më e mirë e vitit” dhe “zbulimi më i madh artistik i vitit”, ishte Rita Ora ajo që u paraqit me një performancë me Liam Payne.

Të dy u ngjitën në skenë për të kënduar duetin e tyre “For You”, kolonën zanore të “50 Shades of Grey”.

Performanca u nxeh kur Rita hoqi pantollonat për të performuar.

Edhepse Payne dukej se nuk u entuziazmua shumë dhe mbajti distancë nga seksi Rita. Krejt kjo ndoshta edhe për faktin se në publik po e shihte e dashura e tij, Cheryl Cole.

Ylli i muzikës botërore, Rita Ora, në mbrëmjen e sontme të Brit Awards 2018, është paraqitur në tepihun e kuq  me një fustan të bardhë magjepsës./klan kosova/

Shpërndaje në rrjete sociale