Zhduket një vajzë në Gjakovë

10:12 | 24 Shtator 2021

Një burrë në Gjakovë ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur është zhdukur.

Sipas raportit të policisë, e mitura është larguar nga shtëpia dhe nuk dijet vendndodhja e saj.

Ndërsa, rasti është nën hetime.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Gjakovë, 23.09.2021 – 19:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza (e mitur) e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti në hetime./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale