3 raste të reja me Covid-19 dhe 1 i vdekur në 24 orët e fundit

15:21 | 5 Dhjetor 2021

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 3  raste të reja të infektuara me këtë virus.

Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Gjatë kësaj kohe janë shëruar 4 persona nga COVID-19./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara