28 Nëntori| Bislimi dhe Rexhepi bëjnë nderime pranë shtatores së Skënderbeut në Prishtinë

09:40 | 28 Nëntor 2022

Me të nisur dita e 28 Nëntorit, krerët shtetëror dhe zyrtarë të institucioneve të Kosovës kanë nisur nderimet e tyre tek shtatoret e heronjve kombëtar.

Kështu edhe zëvendëskryeministri i Kosovës , Besnik Bislimi bashkë me zëvendës kryeministren, Emilia Rexhepi, kanë bërë nderimet e tyre para shtatores së Gjergj Kastritoti Skënderbe në Prishtinë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale