Pezullohet vendimi për taksën prej 5 euro për regjistrimin e automjeteve

11:07 | 22 Korrik 2021

Ministri i Mjedisit, Liburn Aliut ka njoftuar se është pezulluar vendimi për taksën shtesë prej 5 euro për regjistrimin e automjeteve.

“Për çështjen e taskese 5 euro sapo është marr vendim që të pezullohet si vendim dhe do ta shqyrtojmë në hollësi deri tek mënyra se si ka ardhur deri të ky vendim”, tha Aliu në Kuvendin e Kosovës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara