Valdete Idrizi voton bashkë me nënën e saj

09:53 | 19 Nëntor 2017

 

 Valdete Idrizi ka shfrytëzuar të drejtën e votës në Komunën e Mitrovicës , ajo ishte prezent bashkë me nënën e saj dhe kanë kryer obligimin e saj si qytetar, për raundin e dytë të zgjedhjeve Lokale.

Pas votimit Valdete Idrizi në një proncim për media ka falënderuar qytetarët për një fushatë të qetë, duke uruar që kjo ditë të shkojë qetë dhe pa incidente, raporton arbresh.info

”Fillimisht duhet të falënderoj qytetarët e Mitrovicës për një fushatë të qetë e dinjitoze. Jam shumë e lumtur që dal gjithë me nënën me votu. Urojë të jetë një ditë kështu e qet dhe të dalin një numër i madh i qytetarëve për të votuar” ka thënë Idrizi./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale