Google ADS

Njeriu i cili jeton pa rrahje zemre dhe pa puls!

13:29 | 10 Qershor 2018

Fizikanët kanë zëvendësuar zemrën e një njeriu që është duke vdekur me një aparaturë të “rrymës së vazhdueshme”, duke dëshmuar se jeta është e mundur edhe pa rrahjet e zemrës.

Shikoni videon :

https://youtu.be/XzTXaUltXUA

 

Shpërndaje në rrjete sociale