Google Pixel 4XL shihet i plotë dhe detajisht në videon e re

10:07 | 12 Shtator 2019

Pixel 4 ka rrjedhur online përsëri. Shikoni videon nëse doni një vështrim të detajuar në Google Pixel 4 XL të ardhshëm.

Me sa duket po shikojmë versionin “Panda” të pajisjes me pullën e portokalltë të energjisë (do të ketë një të zezë, si dhe një version portokalli), me ngjyrën e bardhë në pjesën e pasme dhe skajet e zeza.

Ju gjithashtu mund të shihni qartë rregullimin e kamerës në anën e pasme, një që u zbulua nga vetë Google pak kohë më parë.

Xhami nuk është më dy-ton, por një hijëzim i vetëm, në një lloj materiali të pa-identifikuar.

Në pjesën e poshtme mund të shihni altoparlantin dhe mikrofonin që rri karshi portit të karikimit USB Type-C.

Ju gjithashtu mund të hidhni një vështrim në aplikacionin Kamera, i cili është mjaft i ngadaltë, ndoshta për shkak të faktit se ne me siguri nuk punon me harduerin ose softuerin përfundimtar.

Madhësitë e ekranit 5.7 dhe 6.3 inç, për versionin e rregullt dhe XL, marrin një konfirmim në video.

Ju gjithashtu mund të shikoni Dark Theme, dhe pjesë të tjera interesante, në videon më poshtë.

Ka edhe një video të dytë më poshtë, që tregon të tre opsionet e ngjyrave, duke u përqëndruar më shumë në variantin e portokallit (Coral). /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara