Fitojnë Vëllaznimi dhe Llapi

16:41 | 8 Prill 2018

KF Llapi dhe KF Vëllaznimi kanë shënuar fitore në përballjet e xhiros së 26-të.

Skuadra e trajnerit Batatina ka mposhtur 1:0 KF Gjilanin.

Golin e fitores e shënoi sulmuesi Mirlind Daku.

Fitore me rezultat të njëjtë ka shënuar edhe KF Vëllaznimi ndaj KF Drenicës. Ishte Vula që shënoi për t’ia sjellë tre pikë skuadrës nga Gjakova

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara