Shyhrete Behluli është bërë nostalgjike për kohën e shkuar

22:29 | 21 Maj 2019

Këngëtarja Shyhrete Behluli e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe shihet shumë e lumtur krah bashkëshortit të saj.

“Nostalgji per fotot bardhezi!”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit të fotos/Arbresh.info/

View this post on Instagram

Nostalgji per fotot bardhezi!

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara