Sëmuret Perrie Edwards

08:13 | 26 Shtator 2017

Grupi i famshëm britanik Little Mix kanë anuluar paraqitjen në Festivalin e Muzikës iHeartRadio në Las Vegas, kjo pasi këngëtarja Perrie Edwards kishte probleme shëndetësore.

Zëdhënsi i grupit ka thënë se Perrie është shtruar në spital për shkak të dhimbjeve të forta në stomak, andaj paraqitja e tyre është anuluar.

Kjo ka qenë dëshpëruese edhe për vetë këngëtaren e njohur, e cila e kishte me shumë dëshirë këtë pjesëmarrje.

Nuk dihet se si është gjendja aktuale e 24 vjeçares Edwarrds.

Ndjekësit e saj në rrjete sociale i dëshirojnë forcë dhe mirëqenie më tutje.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara