A është fejuar Elgiti dhe Klea?

00:04 | 23 Dhjetor 2017

Në fillim e mohuan që mes tyre kishte diçka, pastaj flisnin me kode duke na lënë diçka të nënkuptuar, por më pas na konfirmuan se ato ishin çifti më i ri në showbizin shqiptar. Nuk do të gënjenim nëse do thonim çifti perfekt sepse shkojnë shumë bashkë.

Në natën e dytë të festivalit të 56-të të RTSH-së në skenë përkrah Adi Krastës u ngjit dhe Klea Huta. Krasta e ka ngacmuar live në lidhje me Elgitin, edhe ajo është shprehur se në fakt nuk është një unazë ajo që i mban lidhur dy njerëz.

Lidhur me thashethemet që qarkulluan nëpër mediat online pas një fotoje të moderatores bukuroshe me një unazë në gisht, ku u aludua për një fejesë të mundeshe, Klea ka folur sot për herë të parë.

Në Fest’ 56 ajo u shpreh se nuk është e vërtetë ajo çfarë është shkruar nëpër portale dhe se unazën e ka treguar sepse unazat i pëlqejnë shumë./opinion/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara