Grushton veten dhe del nga kinemaja duke bërtitur

14:38 | 21 Gusht 2017

Një grua është filmuar në gjendje histerike pasi shikoi një film horror në Brazil.

20 vjeçarja kishte vizituar një kinema në Teresina, verilindje e Brazilit për të shikuar filmin Annabelle: Krijimi, transmeton portali arbresh.info.

436e042c00000578-4808598-image-m-7_1503299779186

Sipas pamjeve të xhiruar nga telefoni, ajo shtrihet në dysheme të qendrës tregtare duke bërtitur dhe u kollitur në mënyrë të pakontrollueshme.

Ndërsa miqtë e saj shihen duke u munduar ta qetësojnë vajzën në panik, e cila thuhet të ketë qëlluar veten me grushte në fytyrë me të larguar nga kinemaja në mesnatë.

436e042700000578-4808598-image-a-12_1503299962427

Shërbimet emergjente u deshën të përdorin karrocë për ta larguar nga qendra tregtare.

Annabelle është një film horror, ku tregohet ngjarja e kukullës vrastare që u pushtua nga një demon./Arbresh.info

annabelle

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara