Bletët i ngjiten makinës në Australi

23:15 | 26 Shtator 2019

Një tufë bletësh ka krijuar gumëzhitje në një park makinash në Adelaide të Australisë.

Kjo për shkak se ato iu ngjitën një makine në anën e pasme, transmeton portali arbresh.info.

Sipas mediave lokale, bletët ishin kapur në automjetin e zi pak para mesnatës jashtë Qendrës Tregtare Westfield Marion.

Për fat të mirë për pronarin e makinës të paidentifikuar, një bletar ishte pranë dhe i doli në ndihmë për të lëvizur bletët./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara