Sulmohet sigurimi i Spitalit të Gjakovës

Spitali i Gjakovës ka njoftuar se sot në orët e para të mëngjesit është sulmuar fizikisht punëtori i sigurimit të spitalit. I njëjti ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është duke marr tretman mjekësor. Përmes një postimi në faqen zyrtare, Spitali ka bërë me dije se për rastin është njoftuar edhe policia, derisa thonë … Continue reading Sulmohet sigurimi i Spitalit të Gjakovës