Rrebesh shiu në Vushtri e Mitrovicë

23:33 | 31 Korrik 2021

Reshje shiu kanë përfshirë disa komuna pasditen e sotme.

Në videot e publikuara në Meteo Ballkan shihet se reshje shiu ka pasur në Vushtrri dhe në Mitrovicë.

Në këto komuna ka pasur edhe vetëtima të shumta.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara