Zbulohet orari i El Clasicos

22:29 | 23 Shtator 2021

El Clasico është një nga sfidat më të mëdha të futbollit botëror dhe pavarësisht se këtë vit në këtë sfidë nuk do të jetë asnjëri mes Leo Messit dhe Cristiano Ronaldos.

Dueli mes Barcelonës dhe Real Madridit ngjall gjithmonë interes pavarësisht formës që shfaqin skuadrat.

El Clasico i parë i këtij viti e ka tashmë një orë dhe një datë.

Ndeshja e vlefshme për javën e 10-të, Barcelona-Real Madrid do të luhet në datën 24 tetor nga ora 16:15.

Një orar i pazakontë pasi këto sfida zhvillohen në mbrëmje, por që gjithsesi spektakli në këtë duel është i garantuar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara