Uellsi – Kroacia, formacionet zyrtare

19:52 | 13 Tetor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Uellsit dhe Kroacisë.

Barazimi 1-1 me Sllovakinë, nuk i ka lënë tjetër zgjidhje Uellsit veçse të kërkojë fitore kundër liderit të Grupit E, Kroacisë.

Uellsi aktualisht është në pozitën e katërt me shtatë pikë, kurse Kroacia e para me 13 pikë, raporton Gazeta Express.

Shpërndaje në rrjete sociale