Transfer senzacional, Luis Suarez afër rikthimit në Premierligë!

22:31 | 18 Janar 2022

Luis Suarez është pranë rikthimit në Premierligën Angleze.

Raportet e fundit thonë se ylli uruguajan ka refuzuar ofertat e fundit për vazhdim te Atletico Madridi, duke zgjedhur opsionin e largimit.

Madje thuhet se Suarez po bën gjithçka që të bashkohet me Stiven Gerrard.

Kalimi te Aston Villa është shumë

pranë dhe atje El Pistorelo mund të bëhet bashkë me ish-bashkëlojtarët, Gerrard e Coutinho./Indeksonline/

Lajmet më të lexuara