Google ADS

Tifozi i Everton vërsulet ndaj Rafa Benitez, por pengohet nga rojat e sigurisë

17:16 | 15 Janar 2022

Presioni është tani shumë i lartë tek trajneri i Everton, Rafael Benitez

Momentalisht, ai është duke humbur nga Norëich City me rezultat 2-0 në “Carroë Road”.

E kjo nuk është duke iu pëlqyer aspak tifozëve të skuadrës së Everton, ku njëri nga ta u fut në fushë dhe u nis për të shprehur paknëaqësinë e tij drejt teknikut spanjoll.

Por, ndëryrja e rojave të sigurisë parandalojë edhe më të keqen.

Pamje:

Shpërndaje në rrjete sociale