Google ADS

Superliga kthehet në fundjavë

20:29 | 31 Mars 2023

Superliga e Kosovës në futboll kthehet në fundjavë pas pushimit shkaku i ndeshjeve të kombëtareve në kualifikimet për Euro 2024.

Do të zhvillohen pesë ndeshje që përkasin javës së 27-të.

Të shtunën do të zhvillohen tri ndeshje: Ballkani – Gjilani, Prishtina – Trepça’89 dhe Llapi – Malisheva.

Të trija ndeshjet nisin në orën 15:00.

Kurse të dielën na pret ndeshja mes Dukagjinit dhe Ferizajt dhe Drita me Drenicen.

Tabelës së Superligës i prin Drita me pesëdhjetë e dy pikë, një më shumë se sa Ballkani./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale