Sulmon Griezmann, Rui Patricioi shpëton Portugalinë (Video)

21:19 | 10 Korrik 2016

Portugalia dhe Franca janë duke u përballur në Stade de France për finalen e Kampionatit Evropian 2016.

Portieri Rui Patricioi ka shpëtuar Portugalinë nga një aksion i bukur nga francezët. Një goditje me kokë nga sulmuesi Antoine Griezmann në minutën e 10′ të ndeshjes u ndal me sukses nga 28-vjeçari, shkruan portali arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara