Skuadra e Martial për sezonin e ri

11:26 | 13 Gusht 2017

Anthony Martial do të mbetet te Manchester United.

Gjiganti anglez e ka refuzuar përfundimisht ofertën e Tottenhamit. Sipas “RMC Sport”, londinezët kanë tentuar deri në fund, por oferta është refuzuar, përcjellë “Lajmi.net”.

21-vjeçari nuk ka minutazhë të mjaftueshme në “Old Trafford” dhe për këtë arsye është i hapur për një largim të mundshëm.

United kërkohet 60 milionë paund për ta liruar atë.

Shpërndaje në rrjete sociale