Skandaloze| Bodybuilderi kosovar, Flamur Grabovci rrahet në vendin e punës

23:31 | 22 Shkurt 2021

Bodybuilderi kosovar, Flamur Grabovci është sulmuar në ambientet e punës nga tre persona, që ai i quan shumë të njohur.

Me anë të një postimi në rrjetin social, Facebook, Grabovci ka njoftuar për sulmin që tre persona ia kanë bërë në vendin e punës, shkruan Arbresh.info.

Ai ka theksuar se ka kaluar gjithçka tani dhe është shëndosh e mirë – por thotë se që nuk pajtohet assesi me faktin se si sulmohet një sportist në vendin e punës.

Vlen të potencohet se Grabovci është Kampion i Kosovës në peshën +80 kilogram dhe gjithashtu në të kaluarën ka korrur sukses edhe në Zvicër në Swiss Class.

Shkrimi i plotë:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara