Shënon Italia kundër Turqisë

22:19 | 11 Qershor 2021

në minutën e 53 italia shënoje gol.

Turqia në shumicën e rastësive ka qenë duke qëndruar në mbrojtje dhe nuk ka mundur dot të bëjë ndonjë aksion.

Merih Demiral i Turqisë  ka bërë një gabim shumë të madh duke shënuar autogol duke  i dhënë epërsi Italisë.

Një ndeshje shumë interesante ku janë duke u bërë shumë raste të bukura./arbesh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara