Rui Patricio shpëton sërish Portugalinë (Video)

22:39 | 10 Korrik 2016

Portugalia dhe Franca janë duke zhvilluar finalen e Kampionatit Evropian 2016 në Stade de France.

Rasti më i mirë në finalen e Kampionatit Evropian 2016 erdhi në pjesën e dytë nga francezët. Sulmuesi i Arsenalit, Oliver Giroud nga zona e penalltisë goditi fortë topin që u ndal sërish me sukses nga Rui Patricio, shkruan portali arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara