Roma – Napoli, formacionet zyrtare

17:03 | 24 Tetor 2021

Sot do të zhvillohet derbi ne stadiumin “Sradio Olimpioco”, ku do të përballen Roma dhe Napoli.

Roma e cila në Confernce League, gjatë ditëve të fundit ka shënuar një humbje të thellë është kthyer në ligën italiane për ta kërkuar fitoren.

Giallorossët deri më tani kanë 15 pikë, ku  kanë shënuar pesë fitore dhe tre humbje.

Ndërsa Napoli ka 24 pikë, ku ka shënuar tetë fitore dhe asnjë humbje.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare për ndeshjen e cila do të zhvillohet në ora 18:00. /arbresh.info/

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme