Real Madridi pret sinjalin e Mbappes

14:07 | 22 Janar 2023

Skuadra e Real Madridit nuk do të heq dorë nga transferimi i Kylian Mbappes.

Spekulimet u mbyllen kur francezi rinovoi kontratën me skuadrën e PSG-së, shkruan IndeksOnline.

Pas rinovimit, presidenti i Real Madridit kishte deklaruar se nuk do të luftojnë për transferimin e Mbappes në ”Santiago Bernabeu”.

Por si duket ”Mbretërit” po vazhdojnë ta ndjekin lojtarin 24-vjeçar, dhe presin një sinjal për të nisur negociatat me PSG-në.

 

Shpërndaje në rrjete sociale