PSG zyrtarizon me video rinovimin e kontratës së Mbappes

21:07 | 21 Maj 2022

Kylian Mbappe edhe zyrtarisht ka rinovuar kontratën me PSG-në.

Ylli francez i ka dhënë fund ‘telenovelës’ së zgjatjes së kontratës dhe është bindur nga pronarët e PSG për të vazhduar qëndrimin e tij në Paris.

PSG përmes TWitter ka njoftuar edhe zyrtarisht rinovimin e kontratës së sulmuesit francez.

VIDEO:

Shpërndaje në rrjete sociale