Portugalia – Franca, formacionet zyrtare

19:40 | 10 Korrik 2016

Portugalia dhe Franca kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e shumëpritur finale të Kampionatin Evropian 2016.Takimi zhvillohet në stadiumin Stade de France duke filluar nga ora 21:00, shkruan portali arbresh.info.

Formacioni i Portugalisë: Patrício; Cédric, Pepe, Fonte, Guerreiro; Carvalho; Mário, Adrien Silva, Renato Sanches; Ronaldo, Nani.

Formacioni i Francës: Lloris (c); Sagna, Koscielny, Umtiti, Evra; Pogba, Matuidi; Sissoko, Griezmann, Payet; Girouda

CnBWKZVWgAAZwSZ

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara