Portugali – Francë, stadiumi mbushet me insekte (Foto)

19:45 | 10 Korrik 2016

Sonte duke filluar nga ora 21:00 do të zhvillohet finalja e Kampionatit Evropian 2016 ndërmjet Francës dhe Portugalisë.

Lexo më shumë: Portugalia – Franca, formacionet zyrtare

Stadiumi Stade de France, ku do të luhet takimi ndërmjet dy kombëtarëve të lartpërmendura, është mbushur me insekte, shkruan portali arbresh.info. Në foto e publikuar së fundmi vërehet qartë një prezencë e madhe e insekteve rreth portave dhe në fushë./arbresh.info

CnBTHVOXgAAXLuz CnBTFy1WEAEu8GR CnBTFqdW8AA06r_

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara